Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About blading.wiki
Disclaimers
blading.wiki
Search
Tim
Joined 7 October 2020
← Older edit
Newer edit →
User:Tim
(view source)
Revision as of 19:04, 13 April 2021
107 bytes added
,
19:04, 13 April 2021
m
→Media
Line 57:
Line 57:
| [[:Category:VHS|VHS]]
| [[:Category:VHS|VHS]]
| [[:Category:NTSC|NTSC]]
| [[:Category:NTSC|NTSC]]
+
| Very good
+
| Poor (bad audio)
+
|-
+
| [[Hoax 7: Scared Straight]]
+
| [[:Category:VHS|VHS]]
+
| [[:Category:PAL|PAL]]
+
| Mint
| Mint
| Mint
−
| Very good
|-
|-
| [[VG17: California Industry Issue]]
| [[VG17: California Industry Issue]]
Tim
Bureaucrats
,
Interface administrators
,
Administrators
615
edits