Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About blading.wiki
Disclaimers
blading.wiki
Search
Tim
Joined 7 October 2020
← Older edit
Newer edit →
User:Tim
(view source)
Revision as of 12:01, 18 October 2021
85 bytes added
,
12:01, 18 October 2021
m
→Media
Line 388:
Line 388:
| [[:Category:NTSC|NTSC]]
| [[:Category:NTSC|NTSC]]
| Near mint
| Near mint
−
|
Fair (crackling audio)
+
|
SR-V101US: ✓/❌
|-
|-
| [[Sell Your Soul 2Roll]]
| [[Sell Your Soul 2Roll]]
Line 532:
Line 532:
| [[:Category:NTSC|NTSC]]
| [[:Category:NTSC|NTSC]]
| Good
| Good
−
|
Fair (some tracking issues)
+
|
SR-V101US: ✓/❌
+
|-
+
| [[Elements 2]]
+
| [[:Category:VHS|VHS]]
+
| [[:Category:NTSC|NTSC]]
+
| Good
+
| SR-V101US: ✓/❌
|-
|-
| [[Hoax 5]]
| [[Hoax 5]]
Tim
Bureaucrats
,
Interface administrators
,
Administrators
615
edits