Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About blading.wiki
Disclaimers
blading.wiki
Search
Tim
Joined 7 October 2020
← Older edit
Newer edit →
User:Tim
(view source)
Revision as of 10:27, 26 November 2021
282 bytes added
,
10:27, 26 November 2021
m
→Media
Line 220:
Line 220:
| [[:Category:NTSC|NTSC]]
| [[:Category:NTSC|NTSC]]
| Good
| Good
−
|
Very good
+
|
V1 - SR-V101US: ✓/□, HS-U776: ✓/✓
+
|-
+
| [[Transcend]]
+
| [[:Category:VHS|VHS]]
+
| [[:Category:NTSC|NTSC]]
+
| Good
+
| V2 - SR-V101US: ✓/□, HS-U776: ✓/✓
+
|-
+
| [[Transcend]]
+
| [[:Category:VHS|VHS]]
+
| [[:Category:NTSC|NTSC]]
+
| Good
+
| V3 - SR-V101US: ✓/✓, HS-U776: ✓/✓
|-
|-
| [[IMYTA: 2000-2001 - Special DVD Collective]]
| [[IMYTA: 2000-2001 - Special DVD Collective]]
Line 526:
Line 538:
| [[:Category:NTSC|NTSC]]
| [[:Category:NTSC|NTSC]]
| Good
| Good
−
| SR-V101US: ✓/✓, HS-U776: ✓/✓
+
|
V3 -
SR-V101US: ✓/✓, HS-U776: ✓/✓
|-
|-
| [[Elements 2]]
| [[Elements 2]]
Line 532:
Line 544:
| [[:Category:NTSC|NTSC]]
| [[:Category:NTSC|NTSC]]
| Good
| Good
−
| SR-V101US: ✓/
□
, HS-U776: ✓/
□
+
|
V4 -
SR-V101US: ✓/
✓
, HS-U776: ✓/
✓
|-
|-
| [[Hoax 5]]
| [[Hoax 5]]
Tim
Bureaucrats
,
Interface administrators
,
Administrators
615
edits