Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About blading.wiki
Disclaimers
blading.wiki
Search
Tim
Joined 7 October 2020
← Older edit
Newer edit →
User:Tim
(view source)
Revision as of 10:34, 26 November 2021
451 bytes added
,
10:34, 26 November 2021
m
→Media
Line 286:
Line 286:
| [[:Category:NTSC|NTSC]]
| [[:Category:NTSC|NTSC]]
| Good+
| Good+
−
| SR-V101US: ✓/□
+
|
V2 -
SR-V101US: ✓/□
, HS-U776: ✓/□
+
|-
+
| [[Forest Fire]]
+
| [[:Category:VHS|VHS]]
+
| [[:Category:NTSC|NTSC]]
+
| Good+
+
| V3 - SR-V101US: ✓/✓, HS-U776: ✓/✓
|-
|-
| [[Blue & Black & Red all over]]
| [[Blue & Black & Red all over]]
Line 514:
Line 520:
| [[:Category:NTSC|NTSC]]
| [[:Category:NTSC|NTSC]]
| Good
| Good
−
| SR-V101US: ✓/□
+
|
V1 - SR-V101US: ✓/❌, HS-U776: ✓/❌
+
|-
+
| [[VG9: Back to Basics]]
+
| [[:Category:VHS|VHS]]
+
| [[:Category:NTSC|NTSC]]
+
| Good
+
| V2 -
SR-V101US
: ✓/□, HS-U776
: ✓/□
|-
|-
| [[Smell the Glove]]
| [[Smell the Glove]]
Line 832:
Line 844:
| [[:Category:NTSC|NTSC]]
| [[:Category:NTSC|NTSC]]
| Good
| Good
−
| SR-V101US:
□
/✓
+
|
V1 -
SR-V101US:
✓/✓, HS-U997: ✓/✓
+
|-
+
| [[VG8: Ocho]]
+
| [[:Category:VHS|VHS]]
+
| [[:Category:NTSC|NTSC]]
+
| ''No sleeve''
+
| V2 - SR-V101US: ✓
/✓
, HS-U997: ✓/□
|-
|-
| [[Heart]]
| [[Heart]]
Tim
Bureaucrats
,
Interface administrators
,
Administrators
615
edits