Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About blading.wiki
Disclaimers
blading.wiki
Search
Tim
Joined 7 October 2020
← Older edit
Newer edit →
User:Tim
(view source)
Revision as of 10:43, 26 November 2021
167 bytes added
,
10:43, 26 November 2021
m
→Media
Line 394:
Line 394:
| [[:Category:NTSC|NTSC]]
| [[:Category:NTSC|NTSC]]
| Very Good
| Very Good
−
| Very
good
+
| V1 - SR-V101US: ✓/□, HS-U776: ✓/□
+
|-
+
| [[Under the Influence]]
+
| [[:Category:VHS|VHS]]
+
| [[:Category:NTSC|NTSC]]
+
| Very
Good
+
| V2 - SR-V101US: ✓/□, HS-U776: ✓/□
|-
|-
| [[TBTV 4]]
| [[TBTV 4]]
Tim
Bureaucrats
,
Interface administrators
,
Administrators
615
edits