Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About blading.wiki
Disclaimers
blading.wiki
Search
Tim
Joined 7 October 2020
← Older edit
Newer edit →
User:Tim
(view source)
Revision as of 18:32, 12 February 2024
144 bytes added
,
18:32, 12 February 2024
m
→Media
Line 513:
Line 513:
| [[:Category:VHS|VHS]]
| [[:Category:VHS|VHS]]
| [[:Category:NTSC|NTSC]]
| [[:Category:NTSC|NTSC]]
−
| Very Good
+
|
V1:
Very Good
−
| Very good
+
|
V1:
Very good
|-
|-
| [[Dare To Air: An Extreme Inline Adventure]]
| [[Dare To Air: An Extreme Inline Adventure]]
Line 1,475:
Line 1,475:
| V3: Mint
| V3: Mint
| V3: Mint, SR-V101US: ✓/✓, HS-U776: ✓/✓
| V3: Mint, SR-V101US: ✓/✓, HS-U776: ✓/✓
+
|-
+
| [[Ride Like Aaron!]]
+
| [[:Category:VHS|VHS]]
+
| [[:Category:NTSC|NTSC]]
+
| V2: Mint
+
| V2: Mint, SR-V101US: ✓/✓, HS-U776: ✓/✓
|}
|}
Tim
Bureaucrats
,
Interface administrators
,
Administrators
615
edits