Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About blading.wiki
Disclaimers
blading.wiki
Search
Tim
Joined 7 October 2020
← Older edit
Newer edit →
User:Tim
(view source)
Revision as of 13:36, 13 February 2024
167 bytes added
,
13:36, 13 February 2024
m
→Media
Line 375:
Line 375:
| [[:Category:VHS|VHS]]
| [[:Category:VHS|VHS]]
| [[:Category:NTSC|NTSC]]
| [[:Category:NTSC|NTSC]]
−
| Near mint (missing sticker pack)
+
|
V1:
Near mint (missing sticker pack)
−
| SR-V101US: ✓/□, HS-U776: ✓/✓
+
|
V1:
SR-V101US: ✓/□, HS-U776: ✓/✓
|-
|-
| [[Burning Bridges]]
| [[Burning Bridges]]
Line 1,541:
Line 1,541:
| V3: Fair
| V3: Fair
| V3: SR-V101US: ✓/□, HS-U776: ✓/□
| V3: SR-V101US: ✓/□, HS-U776: ✓/□
+
|-
+
| [[VG7: Media-ocracy]]
+
| [[:Category:VHS|VHS]]
+
| [[:Category:NTSC|NTSC]]
+
| V3: Very good (missing sticker pack)
+
| V1: SR-V101US: ✓/□, HS-U776: ✓/□
|}
|}
Tim
Bureaucrats
,
Interface administrators
,
Administrators
615
edits