Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About blading.wiki
Disclaimers
blading.wiki
Search
Tim
Joined 7 October 2020
← Older edit
Newer edit →
User:Tim
(view source)
Revision as of 11:16, 14 February 2024
126 bytes added
,
11:16, 14 February 2024
m
→Media
Line 549:
Line 549:
| [[:Category:VHS|VHS]]
| [[:Category:VHS|VHS]]
| [[:Category:NTSC|NTSC]]
| [[:Category:NTSC|NTSC]]
−
| Good
+
|
V1:
Good
−
| SR-V101US: □/✓, HS-U776: □/✓
+
|
V1:
SR-V101US: □/✓, HS-U776: □/✓
|-
|-
| [[Elements 2]]
| [[Elements 2]]
Line 1,577:
Line 1,577:
| V3: Fair
| V3: Fair
| V3: SR-V101US: ✓/□, HS-U776: ?/?
| V3: SR-V101US: ✓/□, HS-U776: ?/?
+
|-
+
| [[Elements]]
+
| [[:Category:VHS|VHS]]
+
| [[:Category:NTSC|NTSC]]
+
| V1: Good
+
| V1: SR-V101US: □/□, HS-U776: ?/?
|}
|}
Tim
Bureaucrats
,
Interface administrators
,
Administrators
615
edits