Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About blading.wiki
Disclaimers
blading.wiki
Search
Tim
Joined 7 October 2020
← Older edit
Newer edit →
User:Tim
(view source)
Revision as of 08:04, 15 February 2024
140 bytes added
,
08:04, 15 February 2024
m
→Media
Line 555:
Line 555:
| [[:Category:VHS|VHS]]
| [[:Category:VHS|VHS]]
| [[:Category:NTSC|NTSC]]
| [[:Category:NTSC|NTSC]]
−
| Good
+
|
V3:
Good
−
| V3
-
SR-V101US: ✓/✓, HS-U776: ✓/✓
+
| V3
:
SR-V101US: ✓/✓, HS-U776: ✓/✓
|-
|-
| [[Elements 2]]
| [[Elements 2]]
| [[:Category:VHS|VHS]]
| [[:Category:VHS|VHS]]
| [[:Category:NTSC|NTSC]]
| [[:Category:NTSC|NTSC]]
−
| Good
+
|
V4:
Good
−
| V4
-
SR-V101US: ✓/✓, HS-U776: ✓/✓
+
| V4
:
SR-V101US: ✓/✓, HS-U776: ✓/✓
|-
|-
| [[Hoax 5]]
| [[Hoax 5]]
Line 1,649:
Line 1,649:
| V1: Very good
| V1: Very good
| V1: SR-V101US: ✓/□, HS-U776: ?/?
| V1: SR-V101US: ✓/□, HS-U776: ?/?
+
|-
+
| [[Elements 2]]
+
| [[:Category:VHS|VHS]]
+
| [[:Category:NTSC|NTSC]]
+
| V6: ''Missing sleeve''
+
| V6: SR-V101US: □/❌, HS-U776: ?/?
|}
|}
Tim
Bureaucrats
,
Interface administrators
,
Administrators
615
edits