Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About blading.wiki
Disclaimers
blading.wiki
Search
Tim
Joined 7 October 2020
← Older edit
Newer edit →
User:Tim
(view source)
Revision as of 09:38, 15 February 2024
142 bytes added
,
09:38, 15 February 2024
m
→Media
Line 315:
Line 315:
| [[:Category:VHS|VHS]]
| [[:Category:VHS|VHS]]
| [[:Category:NTSC|NTSC]]
| [[:Category:NTSC|NTSC]]
−
| Good
+
|
V1:
Good
−
| Very Good
+
|
V1:
Very Good
|-
|-
| [[VG5: SuperNatural]]
| [[VG5: SuperNatural]]
Line 1,661:
Line 1,661:
| V2: ''Missing sleeve''
| V2: ''Missing sleeve''
| V2: SR-V101US: □/❌, HS-U776: ?/?
| V2: SR-V101US: □/❌, HS-U776: ?/?
+
|-
+
| [[In the 9's]]
+
| [[:Category:VHS|VHS]]
+
| [[:Category:NTSC|NTSC]]
+
| V3: ''Missing sleeve''
+
| V3: SR-V101US: ✓/✓, HS-U776: ?/?
|}
|}
Tim
Bureaucrats
,
Interface administrators
,
Administrators
615
edits