Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About blading.wiki
Disclaimers
blading.wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
VG6: Toys Beneath Our Feet
(view source)
Revision as of 11:32, 8 October 2020
68 bytes removed
,
11:32, 8 October 2020
m
Merged credits
Line 111:
Line 111:
|-
|-
| [[Shon Tomlin]]
| [[Shon Tomlin]]
−
| Executive Producer
+
| Executive Producer
, Magazine editor
|-
|-
| [[Morgan Stone]]
| [[Morgan Stone]]
−
| Producer
+
| Producer
, Video editor
|-
|-
| [[Tony Evjenth]]
| [[Tony Evjenth]]
| Video editor
| Video editor
−
|-
−
| [[Morgan Stone]]
−
| Video editor
−
|-
−
| [[Shon Tomlin]]
−
| Magazine editor
|-
|-
| [[Austin Brown]]
| [[Austin Brown]]
−
| Senior photographer
+
| Senior photographer
, Music director
|-
|-
| [[Jason Irwin]]
| [[Jason Irwin]]
| Video & magazine art director
| Video & magazine art director
−
|-
−
| [[Austin Brown]]
−
| Music director
|-
|-
| [[Gordon Adams]]
| [[Gordon Adams]]
Tim
Bureaucrats
,
Interface administrators
,
Administrators
615
edits