Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About blading.wiki
Disclaimers
blading.wiki
Search
Tim
Joined 7 October 2020
← Older edit
Newer edit →
User:Tim
(view source)
Revision as of 10:27, 10 December 2020
106 bytes added
,
10:27, 10 December 2020
m
→Media
Line 287:
Line 287:
| Very good
| Very good
| Very good
| Very good
+
|-
+
| [[Blue & Black & Red all over]]
+
| [[:Category:VHS|VHS]]
+
| [[:Category:NTSC|NTSC]]
+
| Good
+
| Very Good
|-
|-
| [[Hoax 3: Broken English]]
| [[Hoax 3: Broken English]]
Tim
Bureaucrats
,
Interface administrators
,
Administrators
615
edits