Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About blading.wiki
Disclaimers
blading.wiki
Search
Tim
Joined 7 October 2020
← Older edit
Newer edit →
User:Tim
(view source)
Revision as of 20:42, 27 January 2021
198 bytes added
,
20:42, 27 January 2021
m
→Media
Line 351:
Line 351:
| [[:Category:VHS|VHS]]
| [[:Category:VHS|VHS]]
| [[:Category:NTSC|NTSC]]
| [[:Category:NTSC|NTSC]]
−
|
''Missing sleeve''
+
|
Fair
| Very good
| Very good
|-
|-
Line 389:
Line 389:
| Near mint
| Near mint
| Very good
| Very good
+
|-
+
| [[Sell Your Soul 2Roll]]
+
| [[:Category:VHS|VHS]]
+
| [[:Category:NTSC|NTSC]]
+
| Good
+
| Poor (crackling audio)
+
|-
+
| [[None]]
+
| [[:Category:VHS|VHS]]
+
| [[:Category:PAL|PAL]]
+
| Fair
+
| Fair (minor tracking issues)
|}
|}
Tim
Bureaucrats
,
Interface administrators
,
Administrators
615
edits