Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About blading.wiki
Disclaimers
blading.wiki
Search
Tim
Joined 7 October 2020
← Older edit
Newer edit →
User:Tim
(view source)
Revision as of 20:58, 5 March 2021
268 bytes added
,
20:58, 5 March 2021
m
no edit summary
Line 535:
Line 535:
|-
|-
| [[Elements]]
| [[Elements]]
+
| [[:Category:VHS|VHS]]
+
| [[:Category:NTSC|NTSC]]
+
| Good
+
| Fair (some tracking issues)
+
|-
+
| [[Elements 2]]
+
| [[:Category:VHS|VHS]]
+
| [[:Category:NTSC|NTSC]]
+
| Good
+
| Fair (some tracking issues)
+
|-
+
| [[Hoax 5]]
| [[:Category:VHS|VHS]]
| [[:Category:VHS|VHS]]
| [[:Category:NTSC|NTSC]]
| [[:Category:NTSC|NTSC]]
Line 578:
Line 590:
| [[:Category:NTSC|NTSC]]
| [[:Category:NTSC|NTSC]]
| 5
| 5
−
|
+
|
''Quality upgrade''
|-
|-
| [[Hoax 5]]
| [[Hoax 5]]
Line 584:
Line 596:
| [[:Category:PAL|PAL]]
| [[:Category:PAL|PAL]]
| 4
| 4
−
|
+
|
''Backup''
|-
|-
| [[Millennium]]
| [[Millennium]]
Line 614:
Line 626:
| [[:Category:NTSC|NTSC]]
| [[:Category:NTSC|NTSC]]
| 5
| 5
−
|
+
|
''Quality upgrade''
|-
|-
| [[Elements 2]]
| [[Elements 2]]
Line 620:
Line 632:
| [[:Category:PAL|PAL]]
| [[:Category:PAL|PAL]]
| 4
| 4
−
|
+
|
''Backup''
|-
|-
| [[RPP - Videomag #1]]
| [[RPP - Videomag #1]]
Tim
Bureaucrats
,
Interface administrators
,
Administrators
615
edits