Difference between revisions of "User:Tim"
Jump to navigation
Jump to search
m (→Media) |
(→Media) |
||
| Line 280: | Line 280: | ||
| [[:Category:NTSC|NTSC]] | | [[:Category:NTSC|NTSC]] | ||
| Good+ | | Good+ | ||
| − | | Fair | + | | Fair (minor tracking and audio issues) |
|- | |- | ||
| [[Forest Fire]] | | [[Forest Fire]] | ||