Difference between revisions of "User:Tim"
Jump to navigation
Jump to search
(→Media) |
m (→Media) |
||
| Line 357: | Line 357: | ||
| [[:Category:VHS|VHS]] | | [[:Category:VHS|VHS]] | ||
| [[:Category:NTSC|NTSC]] | | [[:Category:NTSC|NTSC]] | ||
| − | | Near mint | + | | Near mint (missing sticker pack) |
| Very good | | Very good | ||
|- | |- | ||