Difference between revisions of "User:Tim"
Jump to navigation
Jump to search
m (→Media) |
m (→Media) |
||
| Line 388: | Line 388: | ||
| [[:Category:NTSC|NTSC]] | | [[:Category:NTSC|NTSC]] | ||
| Near mint | | Near mint | ||
| − | | SR-V101US: | + | | SR-V101US: □/❌ |
|- | |- | ||
| [[Sell Your Soul 2Roll]] | | [[Sell Your Soul 2Roll]] | ||
| Line 532: | Line 532: | ||
| [[:Category:NTSC|NTSC]] | | [[:Category:NTSC|NTSC]] | ||
| Good | | Good | ||
| − | | SR-V101US: ✓/ | + | | SR-V101US: ✓/✓, HS-U776: ✓/✓ |
|- | |- | ||
| [[Elements 2]] | | [[Elements 2]] | ||
| Line 538: | Line 538: | ||
| [[:Category:NTSC|NTSC]] | | [[:Category:NTSC|NTSC]] | ||
| Good | | Good | ||
| − | | SR-V101US: ✓/□ | + | | SR-V101US: ✓/□, HS-U776: ✓/□ |
|- | |- | ||
| [[Hoax 5]] | | [[Hoax 5]] | ||
| Line 724: | Line 724: | ||
| [[:Category:NTSC|NTSC]] | | [[:Category:NTSC|NTSC]] | ||
| Good | | Good | ||
| − | | SR-V101US: □/□ | + | | SR-V101US: □/□, HS-U776: □/□ |
|- | |- | ||
| [[Quatro]] | | [[Quatro]] | ||