Difference between revisions of "User:Tim"
Jump to navigation
Jump to search
m (→Media) |
m (→Media) |
||
| Line 358: | Line 358: | ||
| [[:Category:NTSC|NTSC]] | | [[:Category:NTSC|NTSC]] | ||
| Near mint | | Near mint | ||
| − | | Good (minor | + | | Good (minor crackling audio) |
|- | |- | ||
| [[Unspoken Bond]] | | [[Unspoken Bond]] | ||